Polski producent swiec sojowych – Poznaj nature od Pauli!

Natura od Pauli – poznaj moją historię

Cieszę się, że tu jesteś!

Nazywam się Paulina Harimska i dla Ciebie tworzę wyjątkowe naturalne świece zapachowe. Takie, o których sama zawsze marzyłam, ale… trudno mi je było znaleźć. Właśnie dlatego zaczęłam je wytwarzać samodzielnie – w zgodzie z naturą i dokładnie tak, jak sobie wyśniłam.

Pozwól, że zabiorę Cię w wyjątkową podróż do świata zapachów, które ukoją zmysły i zapewnią Ci niepowtarzalne doświadczenia.

ZACZĘŁO SIĘ OD MIŁOŚCI DO NATURY

Przyroda od zawsze była dla mnie ważnym elementem codzienności. W moim otoczeniu nigdy nie brakowało zwierząt, roślin ani długich spacerów po lasach czy łąkach. To ogród jest dla mnie prawdziwym sanktuarium. Tu ładuję baterie oraz szukam ukojenia i inspiracji. Wiem, że wszystko, co pochodzi z Natury, jest prawdziwe, szczere i zgodne z ludzkim ciałem oraz z duszą.

Ta filozofia towarzyszy mi również w pracy. Była inspiracją do powstania mojej marki świec. One także są w 100% zgodne z Naturą.

SIĘGAM PO NATURALNE RECEPTURY, ABY POMÓC CI ZADBAĆ O SIEBIE

Wszystkie produkty, które znajdziesz w moim sklepie, są w pełni naturalne.

Potrzeba jednak wielu prób i testów, aby znaleźć właściwe proporcje składników i idealne receptury. Mnie zajęło to wiele lat. Na początku tworzyłam świece tylko dla siebie. Potem – dla moich krewnych i przyjaciół. W tym czasie przeszłam liczne kursy i szkolenia, dzięki którym zgłębiłam wszystkie tajniki tej trudnej sztuki.

Coraz częstsze komplementy i prośby o „kolejną partię” utwierdziły mnie w przekonaniu, że czas zrobić kolejny krok i podzielić się moimi produktami także z Tobą. Tak właśnie powstał ten sklep

TWORZĘ NATURALNE ŚWIECE Z DUSZĄ

Wszystkie wyroby w sklepie Natura od Pauli są wykonane ręcznie. W oparciu o autorskie receptury – dopracowane w każdym szczególe i unikatowe. Na bazie atestowanych, naturalnych i ekologicznych surowców, a dzięki temu w 100% bezpieczne w użytkowaniu.

Gwarantuję – moje świece nie tylko pięknie wyglądają, ale przede wszystkim zapewniają sensualne doświadczenia, które po prostu pokochasz. Obdaruj nimi siebie i swoich najbliższych. Zapraszam!